Hurra Wakacje!

 

    W związku z mijającym rokiem szkolnym w naszej szkole odbyła się uroczystość podsumowująca działania edukacyjno- wychowawcze w roku szkolnym 2018/2019.

    Wszystkich zgromadzonych uczniów oraz gości powitała pani dyrektor Hanna Zaczyk – Lindner, która z tej okazji przygotowała prezentację multimedialną bardzo trafnie i w skrócie obrazującą ogrom działań przeprowadzonych w mijającym roku szkolnym. Przysłowiowym gwoździem programu stał się jednak happening przygotowany przez uczniów, w którego ramach odbył się  teleturniej z wiedzy o świecie mający na celu integrację uczniów z publicznością oraz występ karaoke. Dzięki temu niekonwencjonalnemu podejściu do tematu uroczystości szkolnej uczniowie mieli możliwość nie tylko dobrze się bawić, ale przede wszystkim okazję zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności zdobyte dzięki nauce. Zacięty bój stoczony pomiędzy uczniami a ochotnikami z pośród publiczności zakończył się zajęciem 1 i 2 miejsca przez reprezentantki naszej szkoły. Natomiast występ karaoke mimo, że śpiewać mógł każdy, również został zdominowany przez naszych uczniów.

    Na zakończenie znów głos zabrała pani dyrektor dziękując wszystkim zgromadzonym za przybycie a przedstawicielka personelu medycznego obdarowała uczniów zdrowymi sokami owocowymi w podziękowaniu za zaproszenie i wspólną zabawę. Uwieńczeniem zakończenia roku był  ogromny tort owocowy, który swoim smakiem zwiastował nadchodzące lato i wakacje.